"Jestem nerdem :) Oglądam filmy i seriale, gram w gry i czytam. Wydaję stanowczo za dużo na merch kolekcjonerski... ;) To moje pasje - podobnie jak pisanie. Zawsze kochałam tworzyć opowieści i mam szczerą nadzieję, że znajdą one czytelników." Takimi słowami opisuje się urodzona w Działdowie Klaudia Zacharska.

Kantata, Klaudia Zacharska. Patronat Promotorki | Promotorka czytelnictwa - blog Zuzanny Gajewskiej

O czym jest powieść? 
Czasami powrót w rodzinne strony może obudzić dawne demony. A jednak Kinga, pseudonim Kantata, wokalistka popularnej kapeli rockowej, decyduje się z nimi zmierzyć. Robi to dla siostry, pragnącej w miejscu, w którym dorastały, wychowywać adoptowaną córkę Maję – dziewczynkę, która z niewiadomych przyczyn kilka razy wracała do domu dziecka z rodzin zastępczych. Wkrótce w ich otoczeniu zaczynają dziać się rzeczy coraz bardziej przerażające i niepokojące. Koszmary, halucynacje, niewyjaśnione zjawiska – mrok wokół nich zdaje się gęstnieć z każdym dniem. Czy rodzinny dom Kingi kryje w sobie coś więcej niż tylko wspomnienie tragedii? Czy wracając, popełniła fatalny błąd? Budzi się stary koszmar, lecz w nowych, przerażających barwach.

Horror pod tytułem "Kantata" zadebiutował 23 marca br. i cieszy się bardzo dobrą opinią. Książkę można zakupić w cenie od 25 do 35 zł.

Poniżej publikujemy link do strony autorki na Facebooku:

Klaudia Zacharska - strona autorska | Facebook

oraz na stronę lubimyczytac.pl gdzie możecie poczytać opinie i przejść do sklepu:
Kantata - Klaudia Zacharska | Książka w Lubimyczytac.pl - Opinie, oceny, ceny