dzialdowo.dlawas.info » Katalog firm » Handel » Jubilerzy

ID firmy: 5473

Jubiler KIECA s.c.

Nasza firma istnieje na rynku od 1991 roku. Działalność prowadzona jest do dzisiaj z rosnąycym powodzeniem. Zajmujemy się sprzedażą biżuterii złotej oraz srebrnej, świadczymy również usługi jubilerskie takie jak naprawa oraz renowacja biżuterii.

Nasza firma jest otwarta na wszelkie potrzeby klientów. Z chęcią służymy fachowym doradztwem przy zakupie oraz naprawie biżuterii. Drobne naprawy biżuterii wykonujemy na poczekaniu, lub tak by mogli Państwo odebrać naprawę w tym samym dniu. Dopasowanie zakupionej u nas biżuterii złotej takiej jak pierścionki, łańcuszki, bransolety, obrączki jest bezpłatne i nie trwa dłużej niż 1 godzinę.

Uczciwość, terminowośći fachowość to cechy, które stawiamy na pierwszym miejscu, dzięki którym grono naszych zadowolonych klientów stale rośnie. Idąc z duchem czasu, stale rozwijamy nasz warsztat i umiejętności. Czerpiąc z doświadczenia udanie łączymy starą sztukę jubilerstwa ze zdobyczami najnowszej techniki. Zadowolenie klienta jest dla nasz sprawą priorytetową i pozostajemy z nadzieją, iż nasza biżuteria spełni Państwa najbardziej wyrafinowane oczekiwania.