Przypominamy, do wypadku drogowego doszło w ubiegłą sobotę 31.08.19r. po godz: 20:00. Na drodze gminnej 18-letni mieszkaniec powiatu działdowskiego kierujący BMW z niewiadomych przyczyn jadąc z Murawek w kierunku Turzy Małej uderzył w drzewo. Siła uderzenia była ogromna co widać na załączonych zdjęciach.

Autem podróżowały trzy osoby, jak informuje mł. kpt. inż. Damian Mackiewicz dwie z nich były zakleszczone w pojeździe. Strażacy przy użyciu specjalistycznego sprzętu wydobyli poszkodowanych.

Na Chwilę obecną udało nam się zweryfikować nieoficjalne informacje (02.09.19r. godz. 11:20).

Poszkodowane zostały 3 osoby, najmniejsze obrażenia posiada sprawca wypadku 18-letni mieszkaniec powiatu działdowskiego, mężczyzna jest na obserwacji jego stan oceniono na dobry. Pozostałe dwie osoby biorące udział w zdarzeniu są niepełnoletnie (15- i 17-letnia). Jedna osoba w stanie średnim wymagająca hospitalizacji - przewieziona transportem kołowym do Olsztyna (nie tak jak początkowo informowaliśmy nieoficjalnie LPR). Natomiast trzecia ofiara wypadku w stanie ciężkim - przetransportowana śmigłowcem LPR  do Olsztyna do Centrum Urazowego.