Szanowni Państwo, jest nam niezmiernie miło poinformować o tak ogromnym zaangażowaniu i wsparciu dla rodziny tragicznie zmarłego mieszkańca Działdowa. Marcin był jedynym żywicielem rodziny, zmarł poprzez zatrucie czadem, to kolejny dowód na to, jak niebezpieczny może być tlenek węgla.

Niezwłocznie po tym rodzinnym dramacie powstała zbiórka środków dla rodziny Marcina. Dzięki Państwa ofiarności do tej pory udało się już zebrać 12 398 zł. Co więcej, dzięki zaangażowaniu przyjaciół rodziny zmarłego, w szczególności Pani Karoliny Zdunek i jej męża Krystiana Zdunek, którzy zorganizowali zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy udało się zebrać w dniu wczorajszym na parkingu przy Orlenie (stary bazar) bardzo dużo produktów oraz 400 zł. Zarówno pieniążki jak i produkty zostały przekazane do rąk Oliwii. 

Wielkie podziękowania również dla Marketu Mrówka Działdowo za przekazanie farb do pomalowania, odnowienia mieszkania - 4 puszki 2,5L farby Bondex. Darowizna ma zostać dziś przekazana - BRAWO! 

Kolejna zbiórka produktów już dziś w poniedziałek 19.04.21r. od godziny 18:00 na parkingu przy stacji paliw Orlen (stary bazar), którą również organizują Państwo Karolina i Krystian Zdunek.

Kochani, po kontakcie z organizatorką zbiórki, wiemy czego jeszcze potrzeba. Poniżej opublikujemy listę niezbędnych produktów. Zachęcamy także do wpłat w ramach możliwości środków na zrzutkę. Przypominamy, że wkrótce na świat przyjdzie kolejne dziecko w tej rodzinie. Otwórzmy się na pomaganie, tu każda złotówka się liczy... 

Lista niezbędnych produktów:

  • mleko Bebiko 2R, 
  • chusteczki,
  • pampersy rozmiar 3, 4, 5,
  • chemia dla dzieci: kosmetyki do kąpieli, płyny do kąpieli, patyczki itp.
  • żywność z długim terminem ważności,
  • firanki i wszystko inne co by mogło być do mieszkania przydatne oraz dla młodej mamy.

Link do zrzutki:

Wsparcie dla rodziny po śmierci męża, ojca | zrzutka.pl

Prosimy o wyrozumiałość.

Liczymy na WAS! 

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Udostępnij post na Facebooku