Szanowni Państwo, w dniu wczorajszym informowaliśmy o zdarzeniu drogowym na DW 542. W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy komunikat z KPP Działdowo ze sprostowaniem informacji dotyczących osób poszkodowanych.

Na drodze wojewódzkiej nr 542 na trasie Burkat – Dąbrówno kierująca pojazdem marki Seat uderzyła w drzewo. Na miejscu zdarzenia pracowały służby ratunkowe, strażacy, załoga pogotowia i policjanci. Kierująca autem 60-latka i podróżujący z nią 17-latek z obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala.

Policjanci wyjaśniali okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło we wtorek (6.04.2021r.) około godziny 15.00 na terenie gminy Działdowo nieopodal miejscowości Burkat. Na miejscu funkcjonariusze ruchu drogowego zastali pojazd marki Seat, który uderzył w drzewo. Policjanci ustalili, że kierująca pojazdem, 60-letnia mieszkanka gminy Działdowo, straciła panowanie nad kierowanym pojazdem, zjechała na prawe pobocze a następnie auto uderzyło w drzewo. W wyniku zdarzenia kierująca pojazdem doznała złamania nogi, a jadący z nią 17-letni pasażer doznał ogólnych obrażeń ciała.

Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Działdowie.

fot. czytelnik