Dziewięcioletnia Nadia Jarzembowska ze wsi Bagno (woj. warmińsko - mazurskie) jest ofiarą wypadku samochodowego. Ma obrzęk mózgu. Jest w śpiączce. Zbieramy środki na leczenie i rehabilitację.

źródło: tekst - zrzutka.pl

Link do wpłat -> TUTAJ

W środę 7 sierpnia rodzina Jarzembowskich ze wsi Bagno w powiecie nowomiejskim (woj. warmińsko - mazurskie) wracała z chemioterapii z Olsztyna. Poddawana leczeniu była Grażyna Kasprowicz, babcia Nadii.

W Lubawie doszło do nieszczęśliwego wypadku. Ucierpiała czwórka pasażerów samochodu. Najpoważniejsze obrażenia poniosła Nadia Jarzembowska. Dziewięciolatka ma poważne uszkodzenia mózgu: krwiaka oraz obrzęk.

Znajduje się w stanie śpiączki farmakologicznej w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie. Jej stan jest bardzo ciężki. W złym stanie jest również babcia dziewczynki. Uczniowie, ich rodzice oraz pracownicy Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Jamielniku postanowili zorganizować zbiórkę pieniędzy na leczenie i rehabilitację. Nadia to bardzo sympatyczna, lubiana przez koleżanki i kolegów uczennica.

Społeczność Bagna, Jamielnika, Gryźlin i pobliskich miejscowości deklaruje zaangażowanie w pomoc dla dziewczynki. Prosimy o wsparcie i z góry dziękujemy za pomoc.

W razie pytań lub innych form pomocy zapraszam do kontaktu pod numerem: 509077330. Katarzyna Przeradzka, wychowawczyni Nadii w Szkole Podstawowej w Jamielniku.