Zmieniasz świat wokół siebie, dajesz impuls do zmiany potrzebującym, pomagasz tym, którzy często mówią o sobie, że świat o nich zapomniał. To co robisz ma wielki sens! Zwiększasz swój potencjał, zdobywasz unikalne kompetencje cenione przez pracodawców: zarządzanie projektami i zespołem, planowanie, komunikacja, motywacja. Nawiązujesz wartościowe znajomości z najważniejszymi osobami w Twojej okolicy, co może owocować owocnymi relacjami osobistymi, zawodowymi czy biznesowymi.

Nasz czytelnik Jakub Sontowski został w tym roku Liderem Rejonu Działdowo - Szlachetna Paczka.  Poszukuje wolontariuszy.

Wolontariusz Szlachetnej Paczki to lokalny bohater! Dlaczego? Bo to on dzięki swojemu zaangażowaniu w pomaganie realnie zmienia historie rodzin w potrzebie. Paczka łączy tych, którzy mają otwarte serca i chcą mądrze pomagać, z rodzinami, które potrzebują wsparcia. Nie byłoby to możliwe bez pracy i energii drużyny ponad 11 tys. Wolontariuszy SuperW. To oni docierają do rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji i określają, jaki rodzaj pomocy da im szansę na realną poprawę w życiu. Życie ubogich rodzin, niepełnosprawnych czy samotnych seniorów może zmienić się dzięki Tobie. Lider Rejonu Jakub Sontowski poszukuje wolontariuszy chętnych do działania. Jeżeli masz jakieś pytania pisz śmiało poprzez FB do Jakub Sontowski.