To właśnie w tym roku mija 20 rocznica, kiedy to komercyjne świadczenie swoich usług rozpoczęła sieć pod nazwą Era GSM znana nam od 5 lat jako popularna sieć komórkowa T-Mobile. Dwudziestolecie firmy to świetna okazja, aby zorganizować dobrą promocję i T-Mobile postanowił właśnie nagrodzić swoich najlojalniejszych klientów.

Wczoraj na blogu T-Mobile opublikowana została informacja o akcji promocyjnej, która została zorganizowana z okazji 20 lat istnienia operatora na rynku. Z informacji wynika, że każdy klient, który podpisał umowę z Erą 16.09.1996 r. otrzyma całkowicie za darmo iPhone`a 7 bez jakichkolwiek haczyków.

Treść wpisu z bloga T-Mobile:

"Od 20 lat T-Mobile Polska, wcześniej Era, z pasją łączy ludzi. Tym, którzy są z firmą nieprzerwanie od początku, T-Mobile chce podziękować w szczególny sposób. W dniu polskiej premiery nowego iPhone’a (23 września br.), każdy z Klientów, który podpisał umowę z operatorem dokładnie 16 września 1996 roku otrzyma najnowszy model iPhone 7.

20 lat kończy się tylko raz! Dla klientów, którzy są z T-Mobile nieprzerwanie od samego początku 23 września będzie szczególny. Już dzisiaj nasi konsultanci skontaktują się z każdym z nich, aby nie tylko podziękować im za wspólne 20 lat, ale również umówić się na przekazanie wyjątkowego prezentu. Dokładnie za tydzień rozpocznie się w Polsce sprzedaż nowego modelu, najbardziej rozpoznawalnego i pożądanego telefonu komórkowego na świecie – iPhone 7. Klientom, którzy podpisali umowy 16 września 1996 roku i są z T-Mobile nieprzerwanie do dziś, T-Mobile przekaże go w dniu polskiej premiery lub w dowolnym dogodnym dla nich terminie po 23 września."

Kolejnym warunkiem, aby otrzymać darmowego iPhone`a jest nieprzerwany status klienta firmy przez ostatnie 20 lata, co z pewnością bardzo ogranicza liczbę osób, które dostaną nagrodę w postaci darmowego smartfona. Z klientami, którzy spełniają warunki umowy, operator skontaktuje się indywidualnie, więc aby wziąć udział w akcji nie musimy robić zupełnie nic.