Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na kolejny mecz siatkówki z udziałem drużyny z naszego regionu. W swoim szóstym w obecnym sezonie meczu, zespół SMS Panorama Działdowo podejmie MLKS Olimpię Kisielice.

Obie drużyny są beniaminkami rozgrywek o mistrzostwo III ligi grupy warmińsko-mazurskiej siatkarzy. Działdowianie na 5 rozegranych meczów wygrali 2, natomiast Olimpia na 6 meczów wygrała 1 i to w dodatku na wyjeździe. Przypomnijmy, że w III lidze siatkarzy grupie warmińsko-mazurskiej występuje 9 zespołów, więc w każdej ligowej kolejce któryś zespół pauzuje, stąd rozbieżność w ilości rozegranych spotkań. Podopieczni trenera Dariusza Grochowskiego po ostatnim ligowym starciu z innym beniaminkiem, UKS Olimpijczyk Szczytno, przegranym 2:3 na własnym boisku, na pewno są głodni gry, a tym bardziej wygranej. Pomóżmy im zrealizować ten cel.

Mecz SMS Panorama Działdowo - MLKS Olimpia Kisielice w najbliższą niedzielę 1.12.2019r. o godzinie 16 w hali sportowej przy Zespole Szkół Nr 1 w Działdowie na ul. Grunwaldzkiej 4. Wstęp oczywiście wolny.