W hali sportowej przy Zespole Szkół Zawodowych w Iłowie-Osadzie został rozegrany Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Włodzimierza Smolarka. W zamiganiach zwyciężył Zespół Wkry Działdowo.

W turnieju zagrało osiem zespołów: Królewscy Płock, Mławianka Mława, Stomil Olsztyn, Wkra Działdowo, Olimp Ciechanów, Naki Olsztyn oraz Orzeł I i Orzeł II Zbiczno.

W zawodach zwyciężył zespół Wkry Działdowo, który w finale pokonał Królewskich Płock 4:1.

Każda drużyna otrzymała dyplomy uczestnictwa, puchary i medale. A najlepsi zawodnicy turnieju oraz w zespołach otrzymali statuetki, dyplomy, a także nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów.

Wyniki zmagań:

Wyniki Grupy A

Naki Olsztyn – Królewscy Płock 1:3

Orzeł I Zbiczno – Mławianka Mława 0:6

Naki Olsztyn – Mławianka Mława 2:3

Orzeł I Zbiczno – Królewscy Płock 1:2

Naki Olsztyn – Orzeł I Zbiczno 4:3

Mławianka Mława – Królewscy Płock 5:3

Tabela grupy A:

  1. Mławianka Mława 9 14:5
  2. Królewscy Płock 6 8:7
  3. Naki Olsztyn 3 7:9
  4. Orzeł I Zbiczno 0 4:12

Wyniki Grupy B

Wyniki grupy B

Orzeł II Zbiczno – Wkra Działdowo 0:;3

Olimp Ciechanów – Stomil Olsztyn 1:0

Orzeł II Zbiczno – Stomil Olsztyn 0:7

Olimp Ciechanów – Wkra Działdowo 2:3

Orzeł II Zbiczno – Olimp Ciechanów 2:1

Stomil Olsztyn – Wkra Działdowo 5:1

Tabela grupy B:

  1. Stomil Olsztyn 6 12:2
  2. Wkra Działdowo 6 7:7
  3. Orzeł II Zbiczno 3 2:11
  4. Olimp Ciechanów 3 4:5

Mecz o 7. miejsce: Olimp Ciechanów –Orzeł I Zbiczno 5:0

Mecz o 5. miejsce: Orzeł II Zbiczno –Naki Olsztyn 1:0

Mecz o 3.miejsc: Mławianka Mława – Stomil Olsztyn 5:2

Mecz o 1 miejsce: Wkra Działdowo – Królewscy Płock 4:1

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Mateusz Naguszewski, Królewscy Płock

Najlepszym bramkarzem turnieju został Sergiusz Morka, Wkry Działdowo

Najlepszym strzelcem turnieju został Antoni Myszkowski, Stomilu Olsztyn

Najlepiej żonglującym zawodnikiem został Kewin Zimerman, Stomil Olsztyn (500 odbić piłki)

Najlepszymi zawodnikami w drużynach biorących udział w turnieju zostali: Maciej Wasilewski -Wkra Działdowo, Tymon Mulkowski – Naki Olsztyn, Radosław Gołąb – Olimp Ciechanów, Alan Lech – Mławianka Mława, Szymon Meler – Orzeł I Zbiczno, Arkadiusz Szewczuk – Orzeł II Zbiczno, Mateusz Naguszewski – Królewscy Płock oraz Aleksander Szulc – Stomil Olsztyn.

Sponsorami turnieju byli:

Starostwo Powiatowe Działdowo, Dystrybucja gazu, surowców wtórnych,złomu stalowego Dariusz Zmudczyński Iłowo-Osada, Eltrim, Kruszywa Krzysztof Makarski Dzialdowo, Skalmiar, Dariusz Borucki Działdowo, Tempo, Maciej Radzanowski Dzialdowo, Usługi Budowlane, Dariusz Kacperowska Iłowo-Osada.

Dodał: Karol Wrombel
Zdjęcia: archiwum organizatora