W niedzielne popołudnie w hali sportowej przy Zespole Szkół Nr 1 przy ul. Grunwaldzkiej w Działdowie siatkarze SMS Panorama zainaugurowali rozgrywki III ligi przed własną publicznością. Zgromadzeni kibice wypełnili obiekt do ostatniego miejsca. Mecz uzupełniły występy grupy tanecznej FitDance.

Pod względem sportowym nie było to niestety porywające widowisko. Podopiecznych trenera Dariusza Grochowskiego najwyraźniej zjadła trema i co sami przyznają, przeszli obok tego meczu. Jedynie w drugiej odsłonie niedzielnego spotkania nasz zespół prowadził w miarę wyrównaną walkę z przeciwnikiem z Giżycka. O pozostałych partiach, jak i o całym meczu, należy jak najszybciej zapomnieć.

SMS Panorama Działdowo - KS Masuria Volley Giżycko 0:3 (11:25,23:25,12:25) 
Skład SMSu:
Kuskowski, Cichocki, Cichowski, Janiszewski, Sobczyk, Maźnio, Karbowski (Libero) oraz Wiśniewski, Lipowski, Łużewicz, Kopaczel (Libero II).
Trener: Dariusz Grochowski 
Sędziowie: Andrzej Samoszuk (Lubawa) oraz Marcin Pszczółkowski (Jagarzewo k.Nidzicy).
Widzów: ok. 200
Następne spotkanie naszej drużyny to wyjazd do Górowa Iławeckiego. Pojedynek z miejscową Cresovią zaplanowano na najbliższą sobotę na godzinę 17. Do hali przy Grunwaldzkiej SMS Panorama powróci w przeddzień Święta Niepodległości, czyli również niedziela 10 listopada, a przeciwnikiem będzie Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński. O godzinie meczu poinformujemy niebawem. Warto dodać, że nasz zespół 9 listopada weźmie udział w corocznym turnieju z okazji w/w święta. Natomiast niektórzy z zawodników, 11 listopada, wraz z trenerem wezmą udział w Biegu Niepodległości, który przebiegnie ulicami naszego miasta. Więcej informacji na profilu SMS Panorama Działdowo w mediach społecznościowych.