W pojedynkach pomiędzy beniaminkami III ligi grupy warmińsko-mazurskiej siatkarzy zespół SMS Panorama Działdowo dwukrotnie zszedł z boiska pokonany. Co prawda minimalnie, bo dwa razy 2:3, lecz przegrana to przegrana.

Najpierw 17 listopada z Olimpijczykiem Szczytno, następnie 1 grudnia, czyli w minioną niedzielę z Olimpią Kisielice. Oba mecze Działdowianie rozegrali na własnym parkiecie, czyli w hali przy ul. Grunwaldzkiej 4 w Działdowie. Wracając do podsumowania ostatniego z w/w spotkań, można rzec, iż było ono bardzo wyrównane, siatkarze Olimpii byli o tych kilka kluczowych piłek po prostu skuteczniejsi od SMS-u. Może prócz dwóch pierwszych odsłon, każda następna rozstrzygana była dopiero w końcówkach. Bilans ostatnich dwóch spotkań wynosi zatem 0:2 na niekorzyść SMS Panorama, w setach 4:6. Podopieczni trenera Dariusza Grochowskiego znajdują się aktualnie na 6 miejscu w tabeli (w rozgrywkach III ligi grupy warmińsko-mazurskiej siatkarzy, przypomnijmy, że występuje w obecnym sezonie 9 drużyn). Liderem jest Cresovia Górowo Iławeckie...z którą przecież Działdowianie odnieśli wyjazdowe zwycięstwo pod koniec października. Do zakończenia rozgrywek jeszcze mnóstwo czasu, więc na pewno dużo się zmieni, oby z korzyścią dla SMS Panorama, bo nie ulega wątpliwości, że nasz zespół grać w siatkówkę potrafi.

 Udział SMS Panorama Działdowo w rozgrywkach III ligi jest możliwy dzięki: 

 Panorama Obiekty Sportowe 

Urząd Miasta Działdowo 

Starostwo Powiatowe w Działdowie 

AP Kosmetologia Estetyczna 

British House Szkoła Języków Obcych 

Bank Spółdzielczy w Działdowie 

Agencja Ubezpieczeniowa Maxikaz 

Fabryka Reklamy Działdowo 

 Zapraszamy serdecznie wszystkich kolejnych chętnych przedsiębiorców zainteresowanych wsparciem dla naszego zespołu. 

 SMS Panorama Działdowo - MLKS Olimpia Kisielice 2:3 (19:25,25:17,25:23,23:25,13:15).

 SMS Panorama: Wiśniewski, Sobczyk, Maźnio, Janiszewski, Cichocki, Cichowski, Karbowski (Libero) oraz Stańczyk, Lipowski, Kuskowski, Kopaczel. Ponadto w składzie był także Łużewicz.

 Trener: Dariusz Grochowski 

 Sędziowie: Maksymilian Perfikowski oraz Krzysztof Jodko (obaj Olsztyn).

 Widzów: ok. 80

 Kolejny mecz naszych siatkarzy będzie jednocześnie ostatnim w roku 2019. Również na własnym parkiecie, a przeciwnik zdecydowanie trudniejszy, czyli KPS Gietrzwałd. Pięciokrotni mistrzowie Warmii i Mazur, w tym czterokrotni uczestnicy turniejów finałowych o wejście do II ligi, zawitają do Działdowa w najbliższą sobotę 7.12.2019r. Początek meczu zaplanowano na godzinę 17, hala sportowa przy Zespole Szkół Nr 1, ul. Grunwaldzka 4. Wstęp oczywiście wolny.