To już rok jak się spotykamy, to będzie 54 edycja parkrun Działdowo. Jeśli nie miałeś/miałaś jeszcze okazji uczestniczyć w tej wspaniałej inicjatywie, może to właśnie jest dobra okazja.

Oprócz zaplanowanego biegu i/lub marszu nardicwalking, przewidujemy drobne atrakcje w postaci tortu urodzinowego zasponsorowanego przez Cukiernia Rosario, namiotów z posiłkiem regeneracyjnym zafundowanym przez Burmistrza Miasta Działdowo, oraz jak zwykle wspaniałą atmosferę i malowniczą trasę w malinowskim lesie. 

Może to jest dobry czas, aby zacząć przygodę z parkrunem! 

Przypomnijmy!
parkrun to cykliczne i bezpłatne biegi na dystansie 5 km z pomiarem czasu organizowane w każdą sobotę o 9.00 rano. Biegi parkrun przeznaczone są dla każdego bez względu na biegowy staż, uzyskiwane rezultaty czy też wiek.

Udział w biegach jest bezpłatny na podstawie jednorazowej rejestracji w systemie parkrun. Uzyskany kod uczestnika pozwala na udział w dowolnej liczbie biegów, w dowolnej lokalizacji parkrun na świecie. Uzyskane rezultaty zapisywane są w profilach uczestników i przesyłane na ich adres poczty elektronicznej.

parkrun to inicjatywa o zasięgu międzynarodowym. Biegi parkrun rozgrywane są niemal na wszystkich kontynentach i skupiają setki tysięcy biegaczy amatorów. Zachęcamy do przyłączenia się do rodziny parkrun i regularnego udziału w parkrun!. Wystarczy kliknąć na poniższy link i wypełnić krótki formularz rejestracyjny!
www.parkrun.pl/rejestracja

Zabierzcie ze sobą znajomych i do zobaczenia na mecie!