Miejski Dom Kultury w Działdowie zaprasza 19, 20, 21 i 22 maja na Przedstawienie CLOWNI – 17 premierę teatru PEWNI NIEPEWNI.

—  Serdecznie zapraszamy na sztukę przygotowaną przez grupę teatralną PEWNI NIEPEWNI — mówi instruktor do spraw teatru w działdowskim Marzanna Bielecka-Maćkowiak. — Tym razem będzie to przedstawienie wg scenariusza Andrzeja Strzeleckiego pt. „Clowni”. „Clowni” to widowisko z pogranicza teatru, cyrku i kabaretu. Bohaterowie sztuki za pomocą żartu, skeczu, wygłupu próbują opowiedzieć o rzeczywistości, w której przyszło im żyć. Czeka nas dużo śmiechu i zabawy.
Przedstawienie będzie pokazane w sali teatralnej MDK przy ul. Wolności 64. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc na widowni, sztukę będziemy mogli zobaczyć w ciągu czterech dni (19, 20, 21 i 22 maja, o godz. 19.00), a wstęp: na zaproszenia lub wejściówki.

— Osoby zainteresowane prosimy o odbiór bezpłatnych wejściówek w kasie MDK. Prosimy o punktualne przybycie, ze względu na układ sceny, osoby spóźnione nie będą mogły wejść na widownię —  dodaje Marzanna Bielecka-Maćkowiak. — Mimo wyjątkowych okoliczności, mamy nadzieję, że „nasza” wspaniała publiczność nie zawiedzie.