Tegoroczna XI edycja Ogólnopolskiego Młodzieżowego Festiwalu Piosenki HOFFER SUPERHIT FESTIVAL’ DZIAŁDOWO 2018 odbędzie się 8 grudnia w sali widowiskowo-sportowej przy SP 2 w Działdowie. Festiwalową gwiazdą będzie Andrzej Piaseczny, który pojawi się w Działdowie w ramach trasy promującej płytę „O mnie, o tobie, o nas”.

Choć artysta koncertował w Działdowie w 2007 roku, to jego przyjazd w ramach jesiennej trasy artysty jest organizacyjnym i wizerunkowym sukcesem festiwalu. Jeśli spojrzymy na miejsca w których Andrzej Piaseczny w tym roku wystąpi, znajdziemy wyłącznie duże, zazwyczaj wojewódzkie miasta. Działdowo jest jedynym miastem poniżej 100 tys. mieszkańców, które artysta odwiedzi w ramach swojego wyjątkowego tournée. Przebieg trasy artysty: Trasa

Wyjątkowo atrakcyjnie wygląda skład jurorów konkursu wokalnego. Po raz pierwszy w festiwalowym jury zasiądzie działdowianka Kasia Stankiewicz, wokalistka zespołu Varius Manx. Debiutantem w jurorskim gronie Super hitu będzie także wokalista, pianista, kompozytor i producent Krzysztof Antkowiak (Zakazany owoc). Artysta poprowadzi również warsztaty wokalne, które odbędą się 9 grudnia. Trzecim jurorem festiwalu będzie doskonale znany działdowskiej publiczności wokalista Marek Piekarczyk.

Hoffer Superhit Festival dzięki wsparciu firm komercyjnych, lokalnych samorządów a od tego roku również Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie, jest takim wydarzeniem, w którym oprócz znakomitych młodych wokalistów z całego kraju, co roku gościmy najbardziej znane i legendarne zespoły polskie oraz zagraniczne. Przypomnijmy, że na festiwalu gościliśmy Marylę Rodowicz, Bajm, Budkę Suflera, Perfect, Boney M, Lady Pank, Kombii, Wilki oraz wielu wybitnych wokalistów w charakterze jurorów imprezy. Korzystajmy więc z okazji aby wziąć udział w tej artystycznej uczcie także w tym roku. Internetowa przedsprzedaż biletów jest dostępna na portalu: Eventim.pl

Rezerwacji i zakupu biletu można dokonywać również w biurze Miejskiego Domu Kultury, organizatora wydarzenia. Wejściówki na przedpołudniowe przesłuchania konkursowe są tradycyjnie bezpłatne. Regulamin konkursu wokalnego dla wszystkich chętnych, którzy chcieliby spróbować swoich sił na scenie wraz z kartą zgłoszenia i zgodą na przetwarzanie danych osobowych, dostępny poniżej. Zapraszamy.

Karta zgłoszenia Regulamin RODO