Być może ktoś szuka pomysłu na biznes? Funkcjonująca i popularna dyskoteka szuka nowego właściciela.

Funkcjonująca Dyskoteka Epoka w Kobyle Górze została wystawiona na sprzedaż. 

Do sprzedania jest nieruchomość w Kobylej Górze zabudowaną budynkiem Dyskoteki, zlokalizowanej w centralnej części miejscowości Kobyla Góra nad Zalewem Blewaska, w miejscowości mającej charakter rekraacyjno-turystyczny.
Dyskoteka w Kobylej Górze funkcjonuje nieprzerwanie już od 15 lat i ma wyrobioną renomę z uwagi na dobre obłożenie wynikające z faktu że jest zlokalizowana w miejscowości turystycznej.Dane techniczne obiektu: 

Budynek Dyskoteki budowany od podstaw jako Dyskoteka z dwoma parkietami na parterze i na I piętrze z pełnym wyposażeniem oraz zapleczem sanitarno-higienicznym oraz parkingami na samochody osobowe. Budynek dwukondygnacyjny z dachem płaskim, wykonany w technologii tradycyjnej: ściany murowane z pustaków ocieplane styropianem o gr 10 cm , dach o konstrukcji stalowej pokryty blachą fałdowaną ocieplony styropianem o gr 20 cm.
W trakcie Imprezy budynek jest w stanie pomieścić 1000 osób z pełna obsługą zaplecza sanitarno-higienicznego, kulinarną , bezpieczeństwa BHP i przeciwpożarowego z odpowiednim wyposażeniem w instalacje i urządzenia zwiążanym z bezpośrenią obsługą Imprez Dyskotekowych. Jest to gotowy biznes rozrywkowy z tzw. miejscem ducha oraz znakomitą lokalizacją bezpośrednio przy drodze publicznej kategorii powiatowej Kobyla Góra-Międzybórz z dojazdem do drogi wojewódzkiej DW 449, a następnie drogi expresowej S-8 z węzłami Syców-Wschód i Bralin, otulinie Lasów Państwowych i odległości ca 50 m od piaszczystej plaży przy Zalewie Blewąska o pow 20 ha. Dodatkowym atutem tego biznesu jest lokalizacja w strefie przemysłowej miejscowości z dala od istniejących budynków mieszkalnych oraz to że w obowiązującym miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego opracowanym dla Kobylej Góry,  działka jest przeznaczona pod usługi tego typu.

Cena, jaką właściciel chce uzyskać za sprzedaż obiektu do 1 350 000 złotych. 

Kontakt:
Tel 516 194 491 
Mail: kontakt@studio-wizerunku.pl